На головну Карта сайту Написати нам   Перейти до авторизаціїАвторизацiя
Українська Англійська
IAP / Історія / Частина 4

Історія.

Частина 4.
 
Участь українських прокурорів у роботі ІАР
 

Загалом до сьогодні було проведено 9 щорічних конференцій Міжнародної Асоціації Прокурорів. Наступна, 10-та щорічна конференція та загальні збори ІАР будуть проведені з 28 серпня по 2 вересня 2005 року у Копенгагені, Данія. 

 

У кожній з них, починаючи з 4-ї щорічній конференції, яка була проведена у вересні 1999 року у Пекіні, брали участь представники органів прокуратури України. 

 

У квітні місяці 2000 року виконавчим комітетом Міжнародної Асоціації Прокурорів на прохання Генеральної прокуратури України було ухвалене рішення про надання їй статусу організаційного учасника. 

 

Вступ Генеральної прокуратури як організаційного учасника до Міжнародної Асоціації Прокурорів надав прокуратурі України можливість налагодити більш ефективне співробітництво з органами прокуратури іноземних країн, зокрема, з питань отримання правової допомоги по розслідуваних українськими слідчими кримінальних справах.
 
Участь "Української асоціації прокурорів" у ІАР
 

Ще під час проведення 28 січня 2005 року установчого засідання всеукраїнської громадської організації "Українська асоціація прокурорів" її перший президент, обраний на засіданні, під час свого виступу заявив, що одним з напрямів роботи УАП буде налагодження та розвиток зв’язків з Міжнародною Асоціацією Прокурорів та аналогічними об'єднаннями прокурорів з інших країн. 

 

Відповідні документи про вступ Української асоціації прокурорів як організаційного учасника до складу Міжнародної Асоціації Прокурорів були направлені до Гааги вже на початку лютого 2005 року.
 
19 лютого 2005

 


 

 

 

 

2008 - 2022 Українська асоцiацiя прокурорiв. Усi права захищено.