На головну Карта сайту Написати нам   Перейти до авторизаціїАвторизацiя
Українська Англійська
Новини /
01.12.2017
1 грудня - професійне свято

Шановні колеги! 

 

1 грудня – день, коли ті з вас, хто працює, і ті, хто працював в органах прокуратури, святкують своє професійне свято. 

 

Змінюється світ, змінюється наша країна, змінюється і прокуратура. Усі ці зміни є об’єктивними і невідворотними. 

 

Напевно, ті з нас, хто працював в органах прокуратури 20-30 років тому вважають, що у ті часи прокуратура була іншою – сильнішою, захищаючою інтереси держави та людей, чеснішою. Ті з нас, хто прийшов в органи прокуратури 10-15 років тому, також працювали в інших умовах і, напевно, вважають, що прокуратура втратила більшу частину своїх функцій, а з ними - могутність, авторитет, можливість впливати на конкретні процеси. Можливо, всі вони мають свою рацію.

 

Нашим колегам, які працюють сьогодні, випали нелегкі часи – часи змін, змін прокуратури, її функцій, змін законодавства. Усі ці зміни є слідством об’єктивного процесу розвитку нашої держави і не залежать від волі якоїсь однієї особи чи групи осіб. Саме у зв’язку з цим ми вважаємо, що жалкувати за минулими часами, намагатися повернути начебто втрачене, опиратися об’єктивним процесам розвитку країни – це позиція, яка не допоможе ні органам прокуратури України, ні нашим колегам-прокурорам.

 

Головне – що завжди було незмінним, чим ми завжди пишалися і чим завжди відрізнялися від інших органів – це кадри органів прокуратури. Змінюється система прокуратури, її функції, але при цьому прокурори повинні залишатися фахівцями найвищої кваліфікації, чесними і порядними людьми, які люблять свою країну і свою роботу. 

 

Саме на підтримання високого звання прокурора ми і повинні спрямовувати свої зусилля. Саме з цією метою 1 грудня 2004 року була створена Громадська організація «Українська асоціація прокурорів». Відзначаючи наше професійне свято – День працівників прокуратури України, ми бажаємо усім нашим колегам-прокурорам, як тим, хто працював, так і тим, хто зараз працює в прокуратурі, міцного здоров’я, мирного неба, злагоди у ваших родинах, успіхів у вашій діяльності. 

 

Ми пишаємося вами, ми пишаємося тим, що ми прокурори! 

 

Виконком  

Всеукраїнської громадської організації 

«Українська асоціація прокурорів» 

 

 


Перейти до розділу
Новини Асоціації
ЗМІ про органи прокуратури
Вітання
2008 Українська асоцiацiя прокурорiв. Усi права захищено.