На головну Карта сайту Написати нам   Перейти до авторизаціїАвторизацiя
Українська Англійська
Новини /
22.03.2016
9-та щорічна конференція та Загальні збори Міжнародної асоціації антикорупційних органів, Тяньцзінь, Китайська Народна Республіка

 

Шановні члени Асоціації!

 

   У місті Тяньцзінь, Китайська Народна Республіка, з 10.05.16 по 13.05.16 буде проводитись 9-та щорічна конференція та Загальні збори Міжнародної асоціації антикорупційних органів (МААО). Темою Конференції визначено «Майбутнє антикорупційних органів: отримані уроки та прокладання шляху вперед».

 

   Генеральна прокуратура України та Українська асоціація прокурорів – колективні члени МААО. Виконавчий комітет УАП запрошує членів ВГО «УАП», яких цікавить тема Конференції та займаються антикорупційною діяльністю, взяти участь у зазначеному заході.

 

   Інформація про Конференцію розміщена на сайті http://www.iaaca.org . Витрати, пов’язані з участю в її роботі та перебуванням в КНР, покриваються за рахунок організаторів. Витрати на переліт до КНР покриваються за рахунок учасників.

 

   Додаткову інформацію та допомогу в оформленні участі у Конференції можна отримати в офісі Асоціації за адресою вул. Володимирська, 19, оф. 36 або за телефоном +38 (044) 279 29 52

 

Виконавчий комітет ВГО «УАП»

 

 


Бажаючим прийняти участь у Конференції в Лісабоні

 

Шановні члени Асоціації!

 

   У місті Лісабон, Португалія, з 31.05.16 по 03.06.16 буде проводитись 15-та європейська регіональна конференція Міжнародної асоціації прокурорів та Глобальний форум Асоціації прокурорів.

 

   Виконавчий комітет УАП прийняв рішення направити 3-х представників Асоціації для участі у роботі Конференції та Форуму.

 

   Витрати, пов’язані з участю в зазначених заходах, будуть покриватись за рахунок УАП.

 

   Члени Асоціації, які виявлять бажання прийняти участь у Конференції, можуть направити повідомлення на електронну пошту: info@uap.org.ua, або подати особисто за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 19, оф. 36.

 

   У повідомленні необхідно зазначити: прізвище, ім’я, по батькові; дату народження; час вступу до УАП; місце роботи; мобільний телефон; знання іноземних мов (вільне володіння англійською мовою обов’язкове).

 

   У випадку надходження більше 3-х повідомлень про участь у Конференції делегати будуть визначені конкурсною комісією.

 

   Кінцевий термін приймання заявок щодо участі – 1 квітня 2016 року.

 

Виконавчий комітет УАП


Перейти до розділу
Новини Асоціації
ЗМІ про органи прокуратури
Вітання
2008 - 2024 Українська асоцiацiя прокурорiв. Усi права захищено.