На головну Карта сайту Написати нам   Перейти до авторизаціїАвторизацiя
Українська Англійська
Про Асоцiацiю

Всеукраїнська громадська організація “Українська асоціація прокурорів” (далі - Асоціація) є всеукраїнською громадською організацією, яку створено на основі об’єднання загальних інтересів її членів з метою реалізації завдань, окреслених цим Статутом.

 

Асоціація створена згідно з Конституцією України, Законом України “Про об’єднання громадян”, іншим чинним законодавством та цим Статутом,  та здійснює свою діяльність на принципах вільного волевиявлення, рівноправності членів, самоврядування, законності та гласності, відкритості для суспільства, засобів масової інформації.

 

Асоціація здійснює співробітництво з органами державної влади та управління, іншими громадськими організаціями, профспілками та науковими установами.

 

Асоціація набуває статусу юридичної особи з моменту державної реєстрації, володіє відокремленим майном, має самостійний баланс, рахунки у банківських установах, печатку, штампи, бланки із своєю назвою та символікою, зразки якої затверджує виконком Асоціації. Символіка реєструється відповідно до встановленого законодавством України порядку.

 

Асоціація не відповідає по зобов’язаннях своїх членів, як і члени Асоціації та місцеві осередки організації не відповідають по зобов’язаннях Асоціації.

 

Юридична адреса Асоціації – Україна, м. Київ, вул. Володимирська, 19, оф.36.

 
2008 - 2024 Українська асоцiацiя прокурорiв. Усi права захищено.